Hüdaverdi Pastaneleri 1973

Vizyonumuz

Misyonumuz


Sunduğumuz ürünler ve hizmet çeşitliliği ile yaşamın her anında müşterilerimizin yanında olmayı, unutulmaz lezzetlerle o anları güzelleştirmeyi amaçlıyoruz.

Hüdaverdi olarak, müşteri odaklı yaklaşım, tavizsiz kalite, benzersiz lezzet, ödünsüz hijyen ve özgünlük anlayışımız ile müşterilerimizle özel bir ilişki kurmaya çalışıyoruz.Her geçen gün Hüdaverdi ailesine eklenen yeni müşterilerimizle beraber, 40 senelik sadık müşterilerimiz en büyük başarı ve gurur kaynağımızdır.

Hakkımızda


Kalite ve güvenin eseri olan Hüdaverdi Pastaneleri

Tatlı lezzetlerin yanı sıra siz değerli müşterilerine dostluk güvencesiyle samimi bir hizmet amacıyla 1973 yılında kurulmuştur.
Hüdaverdi Pastaneleri her zaman en kaliteli ve güler yüzlü hizmetle desteğinizi yanına alıp bu günlere gelmiştir.
Daima güler yüzlü olmayı kendisine ilke edinmiş Hüdaverdi Pastaneleri sizlerin ilgi ve desteği ile hep bir adım daha yanınızda olacaktır.


Alıştığımız pastane ürünlerinin yanında dünya mutfağının eşsiz lezzetlerinide sizlere en iyi şekilde sunarak damaklarda gerçek tadı buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Her zaman farklı lezzetleri tatma fırsatı bulduğunuz gibi, toplantı, doğum günü ve nişan gibi özel günlerinizde de sevdiklerinizle tatlı bir hatıra oluşturabilirsiniz..Bizimle İletişime Geçin